Parsisiųsti dekorus vizualizacijoms lengvesniam jūsų darbui galite čia.
EGGER CAD dekorus galite naudoti visose įprastose programose, tokiose kaip AutoCAD, SketchUp, PRO100, Revit, Corpus, PaletteCAD ir Archicad. Parsisiųsti galite čia.
Rekomendacijas kaip tinkamai montuoti 38mm stalviršį bei sienelę galite rasti čia.
Egger matinių plokščių asortimente - PerfectSense Premium (lakuotos MDF plokštės, tekstūra PM) ir PerfectSense (lakuotos matinės medžio drožlių plokštės, tekstūra TM9, TM12, TM22, TM28, TM37).
Ant visų Egger matinių plokščių nelieka pirštų antspaudų.
Vienspalviai dekorai turi PM ar TM9 tekstūrą. Su tekstūromis TM12, TM22, TM28, TM37 siūlome matinius medžio dekorus.
Tekstūros TM28 ir TM37 negalimos ant aukšto slėgio laminatų, alternatyvą HPL su tekstūra TM12.
Jei norite matinius dekorus naudoti horizontaliems paviršiams (pavyzdžiui staliukui), rekomenduojame rinktis plokštes su PM tekstūra.
Daugiau apie EGGER PerfectSense savybes rasite brošiūroje. Parsisiųsti
Visos dekoratyvinės baldinės plokštės turi laminavimo juostas, kurios užklijuojamos ant plokštės briaunos. Prie „Feelwood“ grupės dekorų (tai paviršiaus tekstūra, atkartojanti medžio rieves, atkuriama medžio paviršiaus tekstūra, įtrūkimai) yra ne tik įprasta, bet ir skersinio pjūvio briaunų laminavimo juosta. Jų pagalba laminuotoms detalėms steikiamas pjautos lentos vaizdas. Daugiau.
Pirma, kataloguose, vėduoklėse pavyzdžiai pagaminti iš CPL (HPL) (aukšto slėgio laminato). Jūsų baldas, greičiausiai, bus pagamintas iš laminuotos baldinės plokštės. Nors abiems produktams gaminti naudojamas tas pats popierius, dėl gamybos ypatumų, atspalvis gali nežymiai skirtis. Antra - kataloguose, vėduoklėse yra nedideli dekoro pavyzdžiai, dažniausiai visą dekoro (stalviršio, plokštės) piešinį galima pamatyti tik didesniame formate.
Kaip neapsigauti renkantis dekorą pagal mažą viso didžiulio piešinio fragmentą?
Svarbu, kad paviršiai būtų valomi minkšta, drėgna šluoste, negalima naudoti abrazyvinių medžiagų. Daugiau informacijos apie valymą rasite čia
Kompaktinių laminatų (Compact HPL) paviršius itin atsparus. Beveik visas įprastas dėmes nuo jo galima nuvalyti paprastomis priemonėmis.
Jokiomis aplinkybėmis nereikėtų naudoti abrazyvinių ir ėsdinančių valiklių, švitrinio popieriaus, skutimosi peiliukų ir panašių priemonių, kadangi jos gali mechaniškai pažeisti paviršių.
Standartiškai reikėtų valyti šiltu vandeniu (iki maždaug 70 °C), kempine ar šluoste. Papildomai į vandenį galima įmaišyti nedidelį kiekį muilo ar indų ploviklio. Pridžiūvusiems itin saldiems skysčiams nuvalyti gali prireikti daugiau laiko (ant nešvarios vietos kelioms minutėms palikti drėgną kempinę ar šluostę).
Nepavykus nuvalyti standartiniu būdu, galima naudoti organinius tirpiklius: alkoholį, terpentiną, dažų skiediklį (acetonas, angliavandenilis C6–C7, n-alkanai, izoalkanai, cikliniai junginiai, n-heksanas ≤5).
Pieštukų žymėms pašalinti naudokite minkštą trintuką be abrazyvinių dulkių ir korundo.
Baltai lentai skirtų žymiklių dėmes galima pašalinti sausa šluoste ar melamino kempine. Baltai lentai skirtų žymiklių dėmių likučius geriausia valyti skystu, specialiai baltai lentai skirtų žymiklių valikliu. Taip pat veiksmingos dezinfekcinės priemonės.
Kalkių nuosėdoms nuvalyti, pavyzdžiui, nuo čiaupo, apkalkėjusią vietą užklokite maistiniame acte suvilgytu popieriniu rankšluosčiu ar kempinės tipo šluoste ir palikite maždaug 10 minučių. Atsižvelgdami į apkalkėjimo lygį, nuosėdas galėsite nubraukti arba nuvalyti rankiniu šepetėliu. Jei nuosėdos vis dar matomos, procesą pakartokite.
Jei paviršius paveiktas ir neblizga dėl ilgą laiką nevalytų kalkių nuosėdų, blizgesį galima atgaivinti blizginimo kreida arba melamino kempine.
Tinka visos naudoti ligoninėse patvirtintos valymo priemonės, pagamintos alkoholio pagrindu ir naudojamos pagal gamintojo rekomendacijas.
Kviečiame pasinaudoti EGGER VDS (virtualios dizaino studijos) pagalba. Joje pasirinkę kambarį, galite baldą nuspalvoti tuo dekoru, kurį pasirinkote ir įsitikinti, kad jums tai tinka. VDS studija čia